Canon už má také svou první bezzrcadlovku! Představujeme Canon EOS M

V dnešní „čtvrteční videozajímavosti“ si představíme novinku od firmy Canon. Jejich první bezzrcadlovku Canon EOS M. Jak příštroj vypadá? Mrkněte na video. Na nás působí velmi dobrým dojmem, krásně zpracované a zároveň bytelné tělo a jak už je u této kategorie fotoaparátů zvykem, je nabušený funkcemi a všemožnými efekty.

Čip má klasického rozměru APS-C, tedy velkostí stejný jako má Canon v zrcadlovkách, 22,3 x 14,9 mm a rozlišení dostatečné s trochou nadsázky i pro tisk billboardů 😉 18Mpx. Fotoaparát dovoluje použít ISO až 12800 (rozšiřitelné ještě až na 25600), s tím, že ISO 6400 je ještě stále velmi dobře použitelné (co se týká množství šumu ve fotografii). Pokud by vám to ani takto nestačilo, Canon EOS M má klasické sáňky na blesk a přímo v balení jeden blesk najdete. Vestavěný blesk fotoaparát nemá.

Pro více podrobnějších parametrů, detailnější popis od výrobce i recenzi a ukázkové testovací snímky vás odkážu na Aaron web a pro další případné recenze a názory vás odkážu na google :-)


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, , , , , ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Základy: Hloubka ost... Vložil author icon Tomáš Mähring 10.06.2013 | žádné reakce
Zajímavosti: Předsta... Vložil author icon Tomáš Mähring 18.05.2013 | žádné reakce
Nikon D5200 – ... Vložil author icon Tomáš Mähring 22.11.2012 | žádné reakce

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...