Fotíme 4. díl: Street foto, Mikuláš

V tomto díle fotoškoly se vydáme s Ondřejem Neffem fotit do večerní Prahy na Kampu, v den natáčení bylo 5. 12., tudíž svátek Mikuláše, všude spousta lidí a mezi nimi čerti, andělé a Mikuláši. Tentokrát pro fotografování zvolíme plně manuální režim a povíme si, co a jak nastavit právě pro situaci takovéhoto večerního focení.

Tímto dílem také začínáme sérii dílů „Street foto„, která bude postupně pokračovat dalšími tématy a tipy, kam se vydat co fotit a na co se v dané situaci soustředit, jaký použít objektiv a co a jak nastavit. V tomto předvánočním čase se ještě rozhodně vydáme v jednom z budoucích dílů fotografické školy na Vánoční trhy a „Street foto“ jsme točili také 17. listopadu na demonstracích. Jen tím, že děláme „pouze“ jeden nový díl týdně, tak nám ta aktuálnost maličko ujíždí 😉

A protože se Vánoce blíží, tak dovolte, abych Vás pozval do našeho obchodu Aaron, kde najdete nejen fotoaparáty, ale i všemožné příslušenství, které by kde jakému fotografovi udělalo radost, kdyby ho našel pod stromečkem.

Tak tedy dobré světlo a příští pondělí na viděnou u dalšího dílu Foto v kostce.

logo-neff-fotoskola

 


1 příspěvek to “Fotíme 4. díl: Street foto, Mikuláš”

  1. Mama napsal:

    Ten výraz ve tváři na úvodním obrázku je teda dobrý!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, , , , , , , , , ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Kompozice 3. díl: Př... Vložil author icon Tomáš Mähring 05.11.2012 | one response
Vyvážení bílé 2. díl... Vložil author icon Tomáš Mähring 01.04.2013 | 8 responses
Programovatelná dálk... Vložil author icon Tomáš Mähring 22.09.2012 | one response

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...