Fotíme 6. díl: Street foto, vánoční trhy


Tak to vypadá, že konec světa a začátek nového dopadl v pořádku a tak tedy můžeme i s naší fotoškolou pokračovat dále :-) Dnes se vydáme s Ondřejem Neffem (www.digineff.cz) fotografovat na vánoční trhy v Praze na Staroměstském náměstí, tedy je to další díl ze série „Street foto„. Je tu opět pár „pravidel“, která když dodržíte, máte podstatně větší šanci na to, vyfotografovat povedený snímek zachycující vánoční atmosféru.

Na toto focení jsme si vzali bezzrcadlovku, poměrně nový a povedený Sony NEX-6, protože je přeci jen poměrně malý a nenápadný a nebudí v lidech takový respekt jako velké zrcadlovky.

Tak tedy bohatého Ježíška, hezké svátky a dobré světlo! Příští pondělí 31.12. vyjde letošní poslední díl fotoškoly, Ondřej Neff vám v něm poradí jak fotit ohňostroje. A první lednové pondělí budeme pokračovat, tentokrát dílem určeným pro všechny, kteří dostanou nový fotoaparát k Vánocům a budou mít zmatek v tom, co že je který režim P/A/S/M, k čemu je který dobrý a tak dále.

logo-neff-fotoskola

 


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, , , , , ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Histogram 1. díl: Co... Vložil author icon Tomáš Mähring 18.02.2013 | 3 responses
Fešák se světelným o... Vložil author icon Tomáš Mähring 17.01.2013 | žádné reakce
Kompozice – mo... Vložil author icon Tomáš Mähring 16.09.2013 | one response

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...