Zajímavosti: Nový Fujifilm Instax Mini

Mysleli jste, že doba fotoaparátů, ze kterých hned po vyfocení vyleze fotka, je pryč? Opak je pravdou! :-) Objevují se další nové modely, které toto umí. S Ondřejem Neffem jsme se na jeden takový nový přístroj podívali a vyzkoušeli ho. Konkrétně na Fujifilm Instax Mini.

Po vyfocení z něj „vyleze“ fotka o vizitkové velikosti, ale je potřeba počkat pár minut a fotka se „vyvolá“. Až pak se objeví vyfocený obrázek. A je to jen jeden jediný originál, žádný další přidělat není možné, neexistuje žádný negativ či něco podobného. Jedině hotovou fotku naskenovat.

Možná si říkáte, k čemu takový foťák tedy je? Je to rozhodně bezva věc na různé párty a společenské akce, kde máte fotku hotovou a vytištěnou během pár minut. Takže klasický fotoaparát Fujifilm Instax rozhodně nenahradí, to ale ani nechce. Každopádně je to přístroj, kterým ve společnosti zaujmete a překvapíte. Přístroj, ze kterého budete mít jednu jedinou originální fotku vytištěnou téměř okamžitě po pořízení.

logo-neff-fotoskola


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Kompozice 2. díl: Li... Vložil author icon Tomáš Mähring 29.10.2012 | 4 responses
Fotíme 4. díl: Stree... Vložil author icon Tomáš Mähring 10.12.2012 | one response
Vybavení: S foťákem ... Vložil author icon Tomáš Mähring 29.04.2013 | 2 responses

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...