Fotíme 15. díl: Jak fotit psy a další domácí mazlíčky


V dnešní fotoškole se podíváme na svět psíma očima :-). Tentokrát jsme se vydali natáčet s Ondřejem Neffem fotoškolu a přizvali jsme na natáčení ještě jeho psa Noru. Ano, jak nadpis napovídá, dnes budeme fotit psy. Teda v našem případě bude Ondřej fotit Noru. Tak jako jakékoli jiné focení, i focení psů nebo dalších zvířat/domácích mazlíčků má pár zásad, které je dobré dodržovat, aby byl výsledek co nejlepší. Například pokud nemáte foťák s výklopným displejem a nebudete zrovna fotit slony, je hodně pravděpodobné, že budete dost často při focení ležet na zemi. Proč? O tom je právě dnešní díl.

Tak tedy přeji hezkou podívanou a pokud svého psa nemáte, nezoufejte, v Aaronu sice psa nekoupíte, ale pejskařů je venku spousty, takže není problém se s páníčkem domluvit a udělat si pár fotek. A věřte, že psi umí být (nejen na fotkách) tak roztomilí, že hrozí, že si nakonec pořídíte stejně vlastní štěně! 😉

Tedy dobré světlo a hodně psů!
logo-neff-fotoskola


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, , , ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Opravdu Ultra zoom 4... Vložil author icon Tomáš Mähring 06.05.2013 | žádné reakce
Vybavení: Univerzáln... Vložil author icon Tomáš Mähring 17.02.2014 | žádné reakce
Stabilizace obrazu Vložil author icon Tomáš Mähring 05.08.2013 | one response

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...