Zajímavosti: Představení nového Olympusu PEN E-P5


10. 5. byl oficiálně představen nový Olympus PEN E-P5. 15. 5. proběhla oficiální prezentace nového Olympusu v Praze v Technickém muzeu. Vydali jsme se tam s Ondřejem Neffem natáčet. V prvním videu fotoaparát s výměnnými objektivy představí Ondřej, druhé video pak je sestřih z oficiální prezentace Tomáše Viktory z českého zastoupení Olympusu. Podrobněji vysvětlí a názorně v prezentaci předvede „nejžhavější“ nové funkce a vychytávky Penu E-P5.

Na pohled působí přístroj opravdu luxusně. Oproti předešlým modelům PEN má navíc vestavěnou Wi-Fi, je pekelně rychlý – zvládá 1/8000 vteřiny, stejně jako řada OM-D má vestavěnou 5ti osou stabilizaci čipu a nemá vestavěný hledáček – což je základní rozdíl řady PEN a řady OM-D. Hledáček je možné dokoupit, například nový VF4 s rekordním rozlišením 2,36 milionu pixelů. Snímač má s rozlišením 16,1 Mpx s rozměry 17,3 x 13mm. Dost řečí, pokud vás tahle designová retro parádička nadupaná funkcemi zaujala, doporučuji shlédnutí obou videí.


Příští pondělí se můžete těšit na další díl fotografické školy, v zásobě máme i ještě jednu Olympus zajímavost – hezky z blízka se podíváme na rozebraný Olympus OM-D a prozkoumáme, jak vypadá po mechanické stránce ta 5ti osá stabilizace 😉 Na závěr opět dovolte malé pozvání do e-shopu Aaron.cz, kde i nový Olympus PEN E-P5 bude brzy možné zakoupit a dočtete se tam i další podrobnější parametry atd..

logo-neff-fotoskola


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring 20.12.2012 | žádné reakce
Vybavení: Technika n... Vložil author icon Tomáš Mähring 13.05.2013 | one response
Fotíme 2. díl: Focen... Vložil author icon Tomáš Mähring 26.11.2012 | žádné reakce

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...