Samsung Galaxy Camera – fotoaparát s operačním systémem Android


V tomto videu si můžete prohlédnout fotoaparát Samsung Galaxy Camera, což je tak trochu něco mezi fotoaparátem a chytrým mobilem. Ačkoli telefonovat neumí tedy, má slot na simkartu a umožňuje fotografie odesílat přes internet kamkoli do světa. Fotoaparát je vybaven operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean™, tudíž i prostředí menu a ovládání je více podobné smartphonům než fotoaparátům.

Na první pohled přístroj překvapí, možná až šokuje, svou velikostí, ale to je daň za obrovský dotykový displej s úhlopříčkou 4,8″ (121mm) a rozlišením HD. Krom mobilního připojení samozřejmě lze Samsung Galaxy Cameru připojit do sítí přes Wifi. Má objektiv s 21 násobným optickým zoomem a velmi slušnou světelností 2,8 na začátku a 5,9 na konci ohniskové vzdálenosti. Co se týká funkcí, má tento Samsung spoustu vychytávek a zajímavostí, například i ovládání hlasem!

Dalo by se o něm napsat mnoho stran a natočit velmi dlouhé video, to ale nyní nebyl účel, takže tu je krátké představení a seznámení se svým způsobem revolučním fotoaparátem Samsung Galaxy Camera.


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, , , , ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring 20.12.2012 | žádné reakce
Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 responses
Nejmenší zrcadlovka ... Vložil author icon Tomáš Mähring 08.04.2013 | žádné reakce

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...