Vybavení: Technika na cesty

Tímto dílem fotografické školy navazujeme na ten minulý, zaměřený na fotografování na cestách. Minule jsme schválně úplně vynechali dalo by se říct to nejdůležitější – a to s čím vlastně na těch cestách fotit, jakým přístrojem. Dnes se Vám právě v tomto pokusí Ondřej Neff udělat jasněji, ačkoli to není vůbec jednoduché.

Závisí totitž na spoustě faktorů a všechny jsou limitované tím, kolik za tu techniku budeme chtít utratit peněz :-) Takže video by Vám mohlo udělat jasněji, k čemu raději šetřit na full frame zrcadlovku, k čemu zrcadlovku se snímačem APS-C a k čemu kompakt. Jestli potřebujete nějakou kombinaci výše zmíněných přístrojů, to už je na každém z vás. Jisté je, že to nakonec bude kompromis mezi váhou, cenou a našimi potřebami a kvalitou.

Stejně jako minule, ani tentokrát nechybí ilustrační fotky z cest, tentokrát ze Střední Ameriky, z mého březnového cestování po Hondurasu, Guatemale a jižním Mexiku. A na závěr dovolte malé pozvání k prohlédnutí dalších fotek nejen z těchto cest na mém Foto-tom webu.

Dobré světlo na cestách!

logo-neff-fotoskola


1 příspěvek to “Vybavení: Technika na cesty”

  1. Lucie napsal:

    Jestli je tu nějaký zkušenější fotograf, můžu doporučit zajímavý workshop od Canonu „Cesty za světlem“. Jde vlastně o fotosoutěž, přičemž vítěz odjíždí do ciziny a pod odborným vedením se učí nové triky a techniky.. Vypadá to celkem slibně a další kolo je až v září (tak třeba se přes léto někomu zadaří :)), tak kdyby měl někdo zájem, přikládám odkaz 😉 https://www.pinterest.com/canoncz/canon-fotosoutěž-cesty-za-světlem/

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


comments-bottom

Štítky:, , , , , , ,

Vybraná videa

Fotíme při ostrém sl... Vložil author icon Tomáš Mähring 12.05.2014 | 10 příspěvků

Náhodná videa

Stabilizace obrazu Vložil author icon Tomáš Mähring 05.08.2013 | one response
Fotíme: Noční fotka ... Vložil author icon Tomáš Mähring 03.03.2014 | žádné reakce
Zajímavosti: Předsta... Vložil author icon Tomáš Mähring 18.05.2013 | žádné reakce

Nejlépe hodnocená videa

Nový Olympus PEN E-P... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 3)
Loading...Loading...
Povedený Sony NEX-6 Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...
Povedený retro-elegá... Vložil author icon Tomáš Mähring
1 bod2 body3 body4 body5 bodů ( Hlasů: 1)
Loading...Loading...